[NOWOŚĆ] Fikcyjny Szczecin 2.00.0


Dzień dobry wieczór!:D
Słuchajcie, postanowiłem kontynuować pracę nad fikcyjnym Szczecinem, oczywiście wszystko zostało obgadane z mpaw’em, więc spokojnie.
Zacznijmy od tego, że zmiany będą diametralne, przykładowo dotychczasowa fikcyjna pętla Podbórz zostanie (a w zasadzie już została) zlikwidowana. Dzięki pomocy UżytkownikaDeadRussia pętla ta zostanie odwzorowana realnie (oczywiście w realnym miejscu).
Natomiast w troszkę odleglejszym miejscu dotychczasowej lokalizacji tejże pętli będzie pętla/osiedle Os. Małe Błonia z tej pętli będzie dojazd do ulicy Łącznej oraz do ulicy Kruczej (nowe połączenia dróg).
Kolejną zmianą będzie przebudowanie skrzyżowania ulicy Łącznej (dojazd do starej pętli Podbórz), zostanie ono maksymalnie powiększone/poszerzone (jeszcze nad tym pracuję), tak, aby nie było już problemów ze skręcaniem.
Dodatkowo ponownie zostanie uruchomia pętla Wiszesława, oraz dojazd do tej pętli zostanie wyremontowany (nowa nawierzchnia itp.:hihi: )
Kolejną sprawą jest uruchomienie pętli Świętojańska, teraz nie będzie ona już tylko pętlą tymczasową, gdyż zwykłe linie będą tam kończyły swój kurs, nie muszę chyba wspominać, że wszystko zostanie gruntownie przebudowane.

Według mnie na razie wystarczy tych wszystkich informacji, rzecz jasna, iż będzie tego więcej. W dużej mierze jeszcze raz chciałbym podziękować Użytkownikowi DeadRussia, ponieważ jego projekty i pomysły wręcz powalają, oczywiście czekam na innych (piszcie tutaj, bądź na PW).:hihi:
Zapodam kilka screenów z prac nad nowym pętlą/osiedlem Os. Małe Błonia, aczkolwiek jest tam jeszcze sporo do zrobienia, najważniejsze jest to, iż ruch AI na skrzyżowaniu w 100% został ogarnięty, mogę nawet napisać, że zrobiło się mądre.:D
Aha, zapomniałem dodać, że będzie istny armagedon związany z liniami autobusowymi (nowe, stare), ale to już swoją drogą.:)

Reklamy